AROMĀTU MĀRKETINGS RESTORĀNIEM

Padari jaunos klientus par pastāvīgajiem apmeklētājiem

Aromātu mārketings ir spēcīgs instruments, ar kura palīdzību restorāni var izcelties uz savu konkurentu fona un radīt patīkamu atmosfēru maltītes ieturēšanai.

Piedāvā saviem klientiem patīkamu pieredzi, pēc kuras viņi alkst. 43% restorānu apmeklētāju ļoti augstu novērtē pasākumus, kas vērsti uz dažādu maņu kairināšanu. Palielini gaidīšanas satraukumu! Rūpējies, lai jau ienākot Tavā restorānā, klientus sveiktu gaisotne, kas sagādā prieku un pārspēj viņu gaidas

ScentAir palīdzēs restorāniem gūt maksimālu labumu no saskarsmes ar katru klientu

Paaugstini apmierinātību ar ēdiena kvalitāti par 8%

UZLABO KLIENTU GŪTO IESPAIDU, NEMAINOT PASNIEDZAMO ĒDIENU.

Palielini apmeklētāju skaitu

KLIENTU STRATĒĢISKAI PIEVILINĀŠANAI IZMANTO APETĪTI ROSINOŠU ĒDIENA SMARŽU.

Radi patīkamu gaidīšanas satraukumu jau foajē

VADI KLIENTU NOSKAŅOJUMU UN RŪPĒJIES, LAI KLIENTS NEZAUDĒTU APETĪTI PAT PĒC ILGĀKAS GAIDĪŠANAS.

Uzlabo sava restorāna vidi un gaisotni

PADARI SAVAS TELPAS ĪPAŠAS UN KONTROLĒ KATRU SAVU KLIENTU PIEREDZES DETAĻU.

Rūpējies par patīkamu un ērtu restorāna apmeklējuma pieredzi

NEITRALIZĒ ĒKAS UN VIRTUVES SMAKAS.

Izcel lielisku klientu apkalpošanas līmeni

RADI LABU NOSKAŅOJUMU UN NOVĒRS VISUS ŠĶĒRŠĻUS, KAS VARĒTU KAVĒT ILGSTOŠU ATTIECĪBU VEIDOŠANU AR KLIENTU.

Izcelies uz savu konkurentu fona

PADARI SAVU RESTORĀNU PAR KLIENTU PRIMĀRO IZVĒLI.

Ja vēlies saņemt konsultāciju, tad ScentAir pārstāvis palīdzēs Tev izvēlēties vai radīt jaunu aromātu, lai tas pilnībā atbilstu tieši Tava zīmola būtībai. Taču ScentAir pakalpojumi neparobežojas tikai ar ideālas smaržas piemeklēšanu. Mēs palīdzēsim Tev izstrādāt aromātu mārketinga stratēģiju, kas paaugstinās Tava uzņēmuma vērtību.

Tik neatvairāma smarža, ka klienti vēlas to paņemt līdzi uz mājām

Smarža kā emociju – omulības, izsmalcinātības un laimes sajūtas radītāja ir nozīmīga zīmola identitātes sastāvdaļa. Lai modinātu šīs emocijas, mēs ņemam vērā konkrēto ģeogrāfisko specifiku un smaržu tendences, tādējādi aizskarot pareizās psiholoģiskās stīgas. Šīs stīgas rūpējas par Tava zīmola sniegto solījumu izpildi un maksimālas pievienotās vērtības nodrošināšanu.  

Nomierinoša un aromātiska iedarbība

Spirdzinošs citruss

Neatvairāmas garšas

Izsmalcinātība un luksus

Apburoši ziedu aromāti

Uzmundrinošs svaigums

Atjaunojošā zaļā enerģija

Austrumnieciska kaisle

Nomierinoša koksne

Pateicoties milzīgajam augstākas kvalitātes, netoksisku aromātu klāstam, kas tiek iedalīti 9 kategorijās, mēs nodrošināsim ideālu smaržu Tavā restorānā.

ScentAir padara pakalpojuma izmantošanu vienkāršu un ērtu

Mēs esam tirgus līderi divu iemeslu dēļ. Mēs sadarbojamies ar simtiem dažādu nozaru tirgus līderiem visā pasaulē, nodrošinot aromatizēšanas pakalpojumus tūkstošiem dažādos objektos. Mūsu pieeja padara aromātu mārketinga lietošanas uzsākšanu vienkāršu un saprotamu.

  • Smaržas izvēle – izvēlies smaržu, kas ir pierādījusi savu iedarbību uz tām emocijām, kuras vēlies rosināt savos apmeklētājos.
  • Aromāta izplatīšanas stratēģija – izvēlamies piemērotāko aromāta izplatīšanas ierīci, tās uzstādīšanas vietu un maksimāla rezultāta sasniegšanai nepieciešamo aromāta izplatīšanas laiku.
  • Sistēmas uzstādīšana un apkope – pakalpojums iekļauj sistēmas uzstādīšanu un regulāru apkopi. Tādējādi Tev atliek vien baudīt smaržu burvību.
  • Lietotāju atbalsts – lai pakalpojuma izmantošana nesagādā nekādas rūpes un raizes. Mēs vienmēr esam viena zvana attālumā.

100 000+ uzstādītas ierīces

119
valstīs pārstāvniecības

Nebeidzamaaromātu izvēle

„Ikreiz, kad veikalā ienāk klients, mēs dzirdam: „Vai, cik labi te smaržo!” Tas rada mūsu veikalā ļoti patīkamu gaisotni.”

VEIKALA VADĪTĀJS| HERSHEY’S NEW YORK