NEPATĪKAMU AROMĀTU NEITRALIZĀCIJA

NĒ NEPATĪKAMĀM SMARŽĀM

Patentēta tehnoloģija nepatīkamu smaku neitralizēšanai

Pirmo iespaidu var atstāt tikai vienu reizi. Tieši šī iemesla dēļ Tu nevari pieļaut, ka Tavās telpās valda smakas vai nepatīkamas smaržas. ScentAir patentētā smaku neitralizācijas tehnoloģija efektīvi novērš nevēlamas smaržas Tavās telpās un aizstāj tās ar patīkamiem aromātiem. Izmanto mūsu neitralizējošos aromātus un nošauj divus zaķus ar vienu šāvienu!

NESLĒP, NOVĒRS!

Smaku neitralizācija notiek šādi:

1. solis: Nevēlamās smaržas konstatēšana

Nevēlamās smaržas, ar ko bieži vien nākas saskarties uzņēmumu telpās, galvenokārt sastāv no līdzīgām molekulām, piemēram, sēra, amonjaka, slāpekļa un taukskābju molekulas. Minētās molekulas parasti ir lielākas par citām un tām ir ļoti specifiska struktūra. Tas atvieglo to konstatēšanu.

2. solis: Smaržu piesaistīšana

Pateicoties mūsu patentētajai smaku neitralizēšanas tehnoloģijai, unikālais aromāts piesaista sev nevēlamās smaržas molekulu un sašķeļ to mazākās molekulās. Tas palīdz efektīvi atbrīvoties no nevēlamās smaržas. To var salīdzināt ar parastu ūdeni (H2O), kas sastāv no skābekļa un ūdeņraža. Izmantojot pareizo tehnoloģiju, šīs molekulas ir viegli atdalāmas. Pēc šāda principa darbojas arī mūsu smaku neitralizācijas tehnoloģija.

3. solis: Baudi jauno smaržu!

Sašķeltās molekulas, kas iepriekš bija par iemeslu nepatīkamajai smakai, ir pilnībā pārveidotas. Tas nozīmē, ka smaka nav nomaskēta, kā to dara gaisa atsvaidzinātāji vai daudzi citi aromatizācijas risinājumi, bet gan ir pilnībā likvidēta. Tajā pašā laikā telpu piepilda jauna un patīkama smarža. Vecā smaka ir tikai un vienīgi nepatīkama atmiņa, un tagad var mierīgi baudīt jauno smaržu.

“Mums ļoti traucēja mūsu restorānā esošā pelējuma smaka. Problēmu atrisināja ScentAir smaku neitralizētājs. Visas nepatīkamās smakas pazuda, bet to vietu telpās ieņēma jauns, lielisks aromāts!”