Westin

Home / Westin


hotel

«Smaržas mūsu atmiņā paliek ilgāk nekā tas, ko uztveram ar citiem maņu orgāniem. Mēs jūtam, ka smarža ir pievilcīga un svarīga daļa apmeklējuma iespaida veidošanā.»

Pirmais viceprezidents
Westin Hotels and Resorts

Uzdevums:

Uzņēmumam «Westin» pieder vairāk nekā 120 viesnīcu, tostarp 30 labākās atpūtas vietas pasaulē. Katra viesnīca piedāvā nomierinošu un unikālu alternatīvu tiem, kas ciena visaugstāko standartu. Visas «Westin» viesnīcas un atpūtas vietas ir rūpīgi projektētas, piesaista ar īstas arhitektūras iespaidu un atrodas pasaules visgleznainākajās un visgreznākajās atpūtas vietās. Īpašs aromāts veicina iespaidu veidošanos visiem «Westin» viesnīcu viesu maņu orgāniem.

Risinājums:

Aromiekārtu aromāti ar rūpīgi pārdomātu izvietojumu sagaida apmeklētājus jau brīdī, kad viņi ierodas viesnīcā. Aromiekārtas «ScentAir» piedāvā liegu un atsvaidzinošu sveicienu ar baltās tējas aromātu visās «Westin» viesnīcās visā pasaulē. Sensoriskais mārketings un raksturīgs aromāts ir elementi, kuru nozīmi uzņēmums «Westin» ir pacēlis pilnīgi jaunā līmenī. «Westin» piedāvā arī aromātiskas sveces un smaržu kociņus ar «ScentAir» smaržām, bez tam koncerns «Westin» ir pasūtījis uzņēmumam «ScentAir» izstrādāt aromiekārtu «ScentWave», kas ir paredzēta lietošanai mājās, lai klienti varētu paņemt sev līdzi uz mājām tādu pašu svaigumu, kāds ir tik raksturīgs koncerna viesnīcām.