ScentAir

Home / ScentAir


„ScentAir” – no „Walt Disney” līdz pasaulē lielākajam aromātu mārketinga uzņēmumamScentAir Aromātu Mārketings

Uzņēmums „ScentAir” tika nodibināts 1994. gadā. Tā izveidotājs — „Walt Disney” korporācijas attīstības inženieris — sāka izmantot dažādas aromātiskās vielas, lai ar to palīdzību pastiprinātu iespaidus, kas tiek gūti tematiskajos parkos. Atsauksmes bija tik labas, ka radās doma piedāvāt šādu pakalpojumu arī citiem uzņēmumiem. Šobrīd „ScentAir” sadarbības partneru vidū ir gan dažādu nozaru uzņēmumi, kas ieņem tirgus līderpozīcijas, gan nelieli uzņēmēji Latvijā un citās pasaules valstīs.

Kādēļ izvēlēties „ScentAir”?

Īsi sakot? Mēs cenšamies no sirds. Patiesi! Svarīgākais mums ir klienta apmierinātība un labsajūta! Tādēļ īpašu uzmanību pievēršam smaržu kvalitātei, drošumam un tehnoloģijai. Tas dod mums iespēju garantēt, ka ikviena „ScentAir” aromatizācijas detaļa ir smalki pārdomāta un palīdz ikvienam uzņēmumam sniegt saviem klientiem patīkamāko pieredzi saistībā ar apmeklējumu.

Plaša pieredze un zināšanas

„ScentAir“ ir pasaulē lielākais un pieredzes bagātākais aromātu mārketinga uzņēmums, kas darbojas 109 valstīs. Esam uzstādījuši vairāk nekā 120 000 aktīvās ierīces. Mūsu plašā pieredze neaprobežojas tikai ar aromatizēšanas risinājumu izstrādi un ieviešanu komercplatībās — mēs spējam piemeklēt piemērotākos aromātus dažādām vidēm un nodrošināt to izplatīšanu nepieciešamajā vietā.

Plašākais aromātu klāsts

Mūsu produktu klāstā ir 2500 dažādi aromāti. Šķiet, ka pārāk daudz? Nē! Tas dod mums iespēju izvēlēties ideālo smaržu, kas ir vislabāk piemērota Jūsu uzņēmuma būtībai, videi un vēlamajai ietekmei uz klientu.

Augstākās kvalitātes aromāti

Patīkama aromāta radīšana ir kā mākslasdarbs. Mūsu produkti sastāv tikai no augstākās kvalitātes izejvielām. Jau kopš darbības pirmajām dienām „ScentAir” mērķis ir bijis palīdzēt saviem klientiem radīt maksimāli patīkamu vidi. To var panākt, izmantojot tikai un vienīgi augstākās kvalitātes aromātus. Mēs nepieļaujam nekādus kompromisus attiecībā uz mūsu produktu kvalitāti.

Inovatīva tehnoloģija

Inovatīvā sausā gaisa tehnoloģija dod iespēju nodrošināt vienmērīgu aromātvielu izplatību gan nelielās telpās, gan lielās platībās, piemēram, stadionos, hallēs un tirdzniecības centros.

Droša un nekaitīga aromatizēšana
„ScentAir“ uzskata, ka ir ļoti svarīgi garantēt drošību Jums un Jūsu klientiem. Sevišķi liela uzmanība tiek pievērsta visiem drošības aspektiem, sākot ar lietojamiem materiāliem un beidzot ar paņēmienu, kas tiek izmantots aromātisko vielu izplatīšanai vidē, lai būtu pārliecība par pareizu procesa īstenošanu jau kopš pirmās lietošanas reizes.
Mūsu aromātiskās vielas atbilst visstingrākajām drošības prasībām un likumdošanas aktiem, ko nosaka:
ifra_logo• Starptautiskā aromātisko vielu asociācija (International Fragrance Association (IFRA)
• Occupational Safety & Health Administration (OSHA)
• Toxic Substance Control Act (TSCA)
• Eiropas Savienības Regulas
Aromātiskās vielas atbilst visiem IFRA, CARB, ASV, Honkongas un ES darba drošības un veselības aizsardzības standartiem vai pat pārsniedz tos
• Nesatur kaitīgus gaistošos organiskos savienojumus, ftalātus un kancerogēnus materiālus

«ScentAir» ir vienīgais aromātu mārketinga uzņēmums, kas ir IFRA loceklis. Piederība pie IFRA ir ierobežota ar tādiem uzņēmumiem, kas savā darbībā pievērš nopietnu uzmanību aromatizētāju drošībai, izmantojot tikai zinātniski izpētītas aromātiskās vielas. IFRA locekļi ievēro Starptautiskās aromātisko vielu asociācijas (IFRA) noteiktos standartus. IFRA standarti garantē, ka tiek apmierinātas augstākas normas aromātisko vielu sektorā, tostarp attiecībā uz aromātisko vielu drošību.