D.R. HORTON

Home / D.R. HORTON


«Mēs esam izmēģinājuši visu, sākot no ieslēdzamām «Plug-in» tipa ierīcēm un beidzot ar aerosoliem un sausajām smaržām. Nekas no tā visa nedeva sevišķu labumu, kamēr mēs neatradām «ScentAir». Aromāts ir apbrīnojami patīkams, un māju pircējiem tas ļoti patīk.»

Direktors mārketinga jautājumos
D.R. Horton

Uzdevums:

Ziemeļamerikā lielākais privātmāju celtniecības uzņēmums «D.R. Horton» piešķir lielu vērību tam, lai māja un zemes īpašums atstātu patīkamu iespaidu. Kad ierodas potenciālais pircējs, ļoti svarīgi, lai māja būtu jauka un rastos vēlēšanās tajā dzīvot vai arī tiktu uztverta kā augsta līmeņa izsmalcināta māja. Tas tiek panākts ar interjera dizaina palīdzību un rūpīgi izmeklētām un izvietotām mēbelēm, lai gan nedrīkst atstāt novārtā arī smaržu uztveri. Tas, kā smaržo māja, ļauj vadīt potenciālā pircēja emocijas un noskaņojumu no brīža, kad viņš ienāk pa mājas durvīm.

Risinājums:

«ScentAir» piedāvā uzņēmumam «D.R. Horton» aromatizācijas risinājumus, kas nākamajiem mājas īpašniekiem rada ilglaicīgus iespaidus. Tādas smaržas kā tikko cepta ābolkūka, šokolādes cepumi, baltā tēja un vīģes koks bagātina mājas iegādes procesu, radot pievilcīgu un atmiņā paliekošu vidi.