General Dynamics

Home / General Dynamics


gen

«Mēs izmantojam šos aromātus savos mācību centros, un atgriezeniskā saite no instruktoriem bija ļoti pozitīva. Aromatizēšanas iekārtas bagātina vidi, kurā komandas pilda mācību uzdevumus, un tās ir ļoti uzticamas darbā.»

Projekta vadītājs
MOUT and CATIF Training Sites

Uzdevums:

Aromātu pievienošana simulācijas un praktiskās apmācības vidē palīdz radīt patiesi reālistisku iespaidu. Tā kā smaržas uztvere ir tieši saistīta ar cilvēka emocijām un atmiņām, dalībnieki labāk atceras simulācijas treniņu vai treniņu uzdevumus. Uzņēmumam «General Dynamics» bija vajadzīga aromatizācijas sistēma, kas izkliedētu vidē noteiktu smaržu atkarībā no kritērijiem vai signāliem, kurus pārraida simulācijas treniņa programmnodrošinājums.

Risinājums:

Uzņēmums «ScentAir» pēc speciāla pasūtījuma izgatavoja aromatizācijas iekārtu, kas sekmē reālistiskāka treniņu simulatora radīšanu helikoptera pilotiem. Kolīdz pilots ieiet simulatorā, viņu apņem ļoti reālistiska gaisotne. Dīzeļdzinēja izgarojumu smarža palielina realitātes izjūtu, tajā pašā laikā degošas plastmasas smarža brīdina par aizdegšanos elektriskajā sistēmā. Treniņu vide tika izveidota karavīru sagatavošanai, lai viņi varētu ātrāk pieņemt lēmumus reālo misiju laikā.