Florida Hospital

Home / Florida Hospital


hosital

«Uzņēmums «ScentAir» mums sniedza milzīgu palīdzību mūsu jaunās vides radīšanā. Nomierinošā gaisotne ir ļāvusi par 50% samazināt anulējumu.»

Izpilddirektors
Seaside Imaging

Uzdevums:

Bailes ir vienas no visspēcīgākajām emocijām. Kas gan varētu radīt lielākas bailes par magnētiskās rezonanses izmeklējumiem? Floridas slimnīcā «Celebration Health» nopietna problēma ir saistīta ar klientiem, kas pēdējās minūtēs atceļ apmeklējumus, kuros izmanto MRI. Turklāt laika ziņā nebija iespējams šo atteikto apmeklējumu vietā vienoties par jauniem apmeklējumiem, līdz ar to slimnīcas apgrozījums krietni saruka. Slimnīca veltīja lielus pūliņus, lai samazinātu anulēto apmeklējumu skaitu.

Risinājums:

«Celebration Health» nolēma izmantot radošu pieeju. MRI nodaļa ieguva jaunu nosaukumu – «Seaside Imaging» (Jūras kūrorta attēlveidošana), un tajā tika radīta nomierinoša atmosfēra, kas atgādina atpūtu pludmalē. Uzgaidāmajās telpās un ģērbtuvēs tika novietoti tematiski jūras piekrastes attēli, savukārt parastos krēslus aizstāja saliekamie pludmales guļamkrēsli. Pat MRI iekārta tika pārveidota par lielu smilšu pili. «ScentAir» šajā atmosfērā pievienoja kokospalmu piekrastes un okeāna smaržu, lai piešķirtu beigu niansi slimnīcas pilnīgi jaunajai pieejai. Kāds bija iznākums? Ko jūs teiksiet par to, ka par 50% samazinājās anulēto izmeklējumu skaits?