Coors Brewing Company

Home / Coors Brewing Company


coors

«Ziemas brīnumzeme vasaras vidū? Viss ir iespējams, iesaistot nedaudz fantāzijas un izmantojot aromātu mārketinga spēku.»

Uzdevums:

Pievērsīsim uzmanību izaicinājumiem. Ko jūs domājat par ledājiem klātu kalnu virsotņu atmosfēras radīšanu Orlando pilsētas centrā tveicīgas vasaras vidū? Tieši to vēlējās radīt «Coors Brewing Company» savai gadskārtējai izplatītāju apspriedei. Tas bija pasākums vienai reizei, un tā uzdevums bija radīt īsto noskaņojumu, lai spētu nodot jaunā zīmola un nākamā gada mārketinga kampaņas ideju.

Risinājums:

Uzņēmums «Coors» pārvērta viesnīcas konferenču zāli par ziemas brīnumzemi. Apmeklētājus, kas tajā iegāja, sveica auksta gaisa brāzma, un gaisā virpuļoja sniegpārslas. Svaigumu un spirgtumu gaisam piešķīra aromātiskais maisījums «Ice Show» – piparmētru un vaniļas aromātu kombinācija, kas sekmēja atsvaidzinošās atmosfēras radīšanu. «ScentAir» palīdzēja pilnīgot ar ledājiem klātas kalnu vides gaisotni, kas ļāva uzņēmumam «Coors» piedāvāt atmiņā paliekošus iespaidus visiem saviem sadarbības partneriem.