Anytime Fitness

Home / Anytime Fitness


fitness

«Kad apmeklētāji ieiet klubā, viņi uzreiz sajūt «ScentAir» piedāvāto spirdzinošo svaigumu. Tas rada unikālas un pozitīvas emocijas. Cilvēkiem patīk mūsu klubiem raksturīgā svaiguma sajūta. Tās nav pārmērīgi daudz, jo mēs kontrolējam aromāta intensitāti. Tas ir tik tikko manāms un lielākā mērā veicina iespaidu saglabāšanos atmiņā.»

Īpašnieks
Anytime Fitness Lebanon, TN

Uzdevums:

Kad pirms 15 gadiem Čaks Ranjons un Deivs Mortensens uzsāka savas fimas «Anytime Fitness» darbību, viņi izvirzīja vienkāršu un lielu mērķi – radīt dzīvus un spilgtus iespaidus. Tieši tas arī tika likts viņu dibinātā uzņēmuma pamatā. Tagad «Anytime Fitness» ir uzņēmums, kuram ir vairāk nekā 1300 dažādās vietās izvietotu struktūrvienību, turklāt 1000 no tām ir atvērtas pēdējos četros gados. Tā ir izveidojies franšīzes tīkls, kas demonstrē visstraujāko attīstību savā sfērā.

Risinājums:

«ScentAir» piedāvā firmai «Anytime Fitness» konsekvenci un savienojamību ar smaržu, kas palielina visa zīmola un franšīzes vērtību. Turklāt «ScentAir» aromāti rada īpašniekiem iespēju paplašināt iespaidu paleti tiklab esošajiem, kā arī nākamajiem klientiem. No visiem mūsu pieciem maņu orgāniem smaržas uztvere visspēcīgāk ietekmē emocijas un atmiņas. «Anytime Fitness» īpašnieki visā pasaulē atzīst spēku, kas piemīt smaržām, un vērtību, kuru to izmantošana sniedz viņu klubu locekļiem.